تماس از 10صبح لغایت 20 روزهای کاری و تعطیل

09120994952

روزهای کاری شنبه تا پنج شنبه

9 صبح لغایت 5 بعد از ظهر

آدرس ایمیل:info@puzzlecomputer.ir

info@puzzlecomputer.ir

درباره ما

Awesome Image
داستان ما

مطالبی درباره ی ما

ما در حال بسط و گسترش کسب و کار های اینترنتی می باشیم. چنانچه در کنار ما باشید! می توانیم با شما قوی شویم..

با انتخاب پازل کامپیوتر ، برای شما تضمین می شود که یک وب سایت کاملاً کارآمد داشته باشید که به طور موثری با مخاطبان هدفمند ارتباط برقرار میکند و به افزایش بازدید کنندگان یا فروش آنلاین شرکت شما کمک کند. با بهره گیری از هرگونه طراحی وب می توانید اطمینان حاصل کنید که شرکت شما در بازار آنلاین به طور فزاینده ای رشد و رقابت می کند زیرا ما به شما این اطمینان را میدهیم که وب سایت شما به صورت حرفه ای ساخته شده است و در اندازه های مختلف صفحه نمایش و انواع دستگاه ها از جمله تلفن های همراه ، iPad و تبلت های دیگر کار می کند.

طراحی وبسایت خلاقانه و کارامد

چشمگیرترین وب سایت ها و تجربیات برنامه ها ریشه در طراحی هوشمند دارد ، دید روشنی را تجسم می کند و از فناوری مناسب پشتیبانی می شود.

برندسازی

مشتریانتان شما را چگونه می بینند؟ خودتان را چطور می بینید؟ ما متخصص در زمینه مهارت های تمرکز ، برندسازی هستیم

وب و توسعه برنامه های موبایل

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و د ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته

در اینجا ، دلایل بیشتری برای ارائه تخصص خود به شما می دهیم:

Awesome Image

کار با کیفیت

شرکت ما خدمات طراحی وب سایت باکیفیت بالا را ارائه می دهد که مطابق با نیاز مشتری سفارشی سازی می شوند. ما از نزدیک با مشتریان کار می کنیم تا مخاطب آنلاین هدف هر شرکت را بشناسیم و نیازهای خاص آنها را برطرف کنیم. در هر پروژه ، ما چندین طراح وب را درگیر می کنیم تا گزینه های طراحی بیشتری ارائه دهند. داشتن گزینه های بیشتر در دسترس شما بدان معنی است که می توانید عناصر مختلف از مفاهیم مختلف را با هم مخلوط کرده و با آنها هماهنگ کنید و آنها را در طراحی نهایی گنجانید.

Awesome Image

تجربه گسترده

تیم ما با صدها نفر ، مشاغل کوچک ، مشاغل نوپا و شرکتهای بزرگ همکاری کرده است. ما وب سایت های CMS مناسب برای پلتفرم های مختلف و موتور جستجو طراحی می کنیم. ما طراحی وب را می دانیم و فرایند طراحی وب سایت را برای همه مشتری ها آسان می کنیم.

Awesome Image

پکیج های قیمتی رقابتی

در طراحی وب، ما خدمات کیفیت ارائه می‌کنیم که با توجه به نیازها و بودجه شرکت شما می‌تواند سفارشی سازی شود. بسته‌های طراحی شرکت به طور معقولی قیمت‌گذاری می‌شوند، که از حداقل برای یک طراحی وب سایت ۵ صفحه‌ای با کیفیت مناسب شروع می‌شوند.

Awesome Image

موتور جستجو دوستانه

همه طراحی‌های وب سایت ما، از جمله وب سایت‌های فروشگاهی، بهینه شده و مطابق با اخرین مهیار ها و الگوریتم های گوگل هستند.

Awesome Image

در دسترس بودن و زمان برای بازار

درپازل کامپیوتر، ما نیاز یک شرکت برای داشتن حضور آنلاین موثر در اسرع وقت را درک می‌کنیم. شرکت ما طراحان، هنرمندان گرافیک، برنامه نویسان، و متخصصان سیستم را استخدام می‌کند که به طور موثر کار می‌کنند و تلاش زیادی می‌کنند تا برنامه زمانبندی سخت شما را برآورده کنند. در حقیقت ما به مشتریانی که تایید می‌کنند و به ما کمک می‌کنند وب سایت خود را به موقع تمام کنیم، تخفیف می‌دهیم.

Awesome Image

تضمین بازگشت پول

هدف ما تامین خدمات حرفه‌ای با کیفیت بالا برای همه مشتریان است. اما، اگر از خدمات ما ناراضی هستید، ما یک ضمانت ۱۵ روزه ۱۰۰ % را به شما پیشنهاد می‌کنیم. لطفا سیاست استرداد ما را بررسی کنید.

چرا باید ما را انتخاب کنید پازل کامپیوتر

هم اکنون، با ما در ارتباط باشید...!

تماس بگیرید

09120994952

آدرس ایمیل

info@puzzlecomputer.ir