تماس از 10صبح لغایت 20 روزهای کاری و تعطیل

09120994952

روزهای کاری شنبه تا پنج شنبه

9 صبح لغایت 5 بعد از ظهر

آدرس ایمیل:info@puzzlecomputer.ir

info@puzzlecomputer.ir

جزئیات سرویس

Services

طراحی وب سایت!

  ما خدمات توسعه وب سایت را ارائه می دهیم این خدمات برای هر کاربری که مایل به دستیابی به یک وب سایت جدید است ، یا برای افرادی که در حال حاضر سایتی دارند ، و فقط نیاز به  نگهداری و کمک دارد در دسترس است. کلیه خدماتی که در زیر ذکر کردم طبق یک مشاوره فنی رایگان انجام می شود.  
نیازهای شما بسیار مهم است!!!ما به صورت رایگان نیازهای شما را با دقت مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم و مشاوره مفیدی را برای پروژه شما ارائه میدهیم.در طول جلسه ما این فرصت را خواهیم داشت تا مفاهیم و نکات اساسی را که باعث می شود ما بفهمیم که بهترین خدمات برای شما چیست. کار توسعه دهنده وب بداهه نیست و حالا توضیح می دهیم که چرا بعداً سرویس های مختلفی را جمع کردم. بسته بهروش فروش، قدرت عملکرد ، روش نزدیک شدن به مشتریان و …  هر شرکت به خدماتی نیاز دارد که متناسب با معیارهای آن باشد. من یک متخصص وب سایت هستم ، یعنی وقتی که استراتژی را برای مشتری خودم تنظیم کرده ام ، آنها را بنا به بهترین راه حل ، می سازم و راه اندازی می کنم.
Awesome Image
مراحل اصلی طراحی وب سایت:
بسته به نوع پروژه ، مراحل اساسی در طراحی وب سایت می تواند متفاوت باشد. همه وب سایت ها یکسان نیستند: برای ایجاد یک وب سایت شرکت ، فروشگاه آنلاین یا تجارت الکترونیکی ، انواع مختلف مدیریت و برنامه ریزی لازم است. در نتیجه ، حتی مراحل اجرای نیز می توانند به نوبه خود به زیر مراحل طراحی وب افزایش یا تقسیم شوند. اگر قبلاً ایده و آژانس طراحی سایت خود را پیدا کرده اید ، زمان آن رسیده است که مراحل اصلی طراحی وب سایت جدید خود را بفهمید: امروزه اینترنت برای هر شرکتی نقش اساسی دارد ، بنابراین همکاری با یک آژانس طراحی سایت برای تشدید فرصت های تجاری ارائه شده توسط وب ضروری است. ایجاد وب سایت های حرفه ای شغلی است که نیاز به تجربه عالی ، حرفه ای ، اشتیاق و دانش قوی دارد تا از طریق طراحی وب سایت ها و فعالیت های بازاریابی با بالاترین کیفیت به مشتریان اختصاص یابد. ما بهترین راه حل های وب را برای شرکت ها طراحی می کنیم ما دوست داریم دقیقاً از همه جزئیات در وب سایت هایی که ایجاد می کنیم استفاده کنیم زیرا برای ما ، هر یک از مشتریان باید ابزاری منحصر به فرد و قدرتمند دریافت کنند که بتواند تجارت خود را انجام دهد. طراحی وب سایت به معنای وب سایت های حرفه ای است. طراحی وب سایت برنامه ریزی ، طراحی و ایجاد وب سایت های حرفه ای است. ایجاد وب سایت های حرفه ای شامل معماری فنی ، افشای اطلاعات ، رابط کاربری ، ساختار وب سایت ، ناوبری ، طرح گرافیکی ریسپانسیو  (که با تلفن های هوشمند و تبلت ها سازگار است) ، رنگ ها ، فونت ها و تصاویر البته بهینه شده اند. همه اینها با ایجاد اصول طراحی برای ایجاد یک وب سایت مطابق با اهداف مالک و طراح طراحی شده اند.
۱ . به این فکر کنید که وب سایت چقدر و چگونه قابل استفاده است.
یک وب سایت باید با قابلیت کاربری شده داشته باشد و بنابراین می توان راهنمایی گرافیکی قابل استفاده و ساده ای را تعریف کرد تا بازدید کننده بتواند به راحتی نکاتی را که می خواهید برای او جذاب باشد و برایش جلب توجه کند را  پیدا کند. یک منوی ناوبری ساده و مستقیم ، که در نقاطی تنظیم شده است که کاربر انتظار دارد آن را پیدا کند ، لوگوی شرکت به گونه ای ترتیب داده شده است که همیشه توی دید کاربر قرار گیرد ، اندازه قلم ها (متونی) که خواندن آن واضح است. وب سایت باید قابل استفاده باشد
۲ . اطمینان حاصل کنید که وب سایت برای استفاده و پیمایش آسان است.
این امر توجه مشتریان بالقوه را به خود جلب خواهد کرد. بنابراین لازم است به استدلال منطقی و یک نقشه سایت سازمان یافته و واضح توجه شود ، همه این موارد برای دستیابی به یک طراحی واضح ، وب سایت های حرفه ای و با کیفیت خوب ضروری خواهد بود. به یاد داشته باشید که بهترین سایت ها به آسانی بازدید کننده را به مشتری را  تبدیل می کنند.
۳ .  خدمات یک آژانس طراحی وب سایت یا یک طراح وب را ارزیابی کنید.
یک آژانس طراحی  وب سایت یا یک متخصص خوب می تواند به شما کمک کند تا به بهترین شکل معماری سایت جدید خود را سازماندهی کنید. وب سایت های حرفه ای با روشی دقیق طراحی شده اند ، همچنین دارای  استراتژی و تاکتیک  است.
۴ . به روزرسانی ها و بهینه سازی وب سایت را انجام دهید.
مهم این است که شما یا طراح وب سایت خود در مورد بهینه سازی و روش های موقعیت یابی SEO به روز شوید و او نشان دهد که چگونه و از کدام راهکارهای بازاریابی وب می توانید استفاده کنید تا وب سایت بتواند موقعیت های خوبی کسب کند و به راحتی در موتورهای جستجو مشخص شود.
۵ . وب سایتی با عناوین ساده و قابل درک
شایع ترین اشتباهات پر کردن صفحات با تعداد زیادی از اطلاعات و بدون تجدید نظر یا عناوین روشن (H1 ، H2 ، H3) است … این باعث می شود کاربر بر روی پیام اصلی شما تمرکز نکند بنابراین شما باید در برقراری ارتباط موثر ، کاملا واضح و جذاب باشید: عناوین ساده و قابل درک به بازدید کننده و ربات های موتور جستجو  در شناسایی پیام اصلی کمک می کنند. یافتن یا ایجاد تصاویر با کیفیت ، یک تصویر با کیفیت بالا به ارزش بیش از ۳۰۰ تصویر “بی کیفیت” در یک سایت است. درباره شعار های تبلیغاتی مؤثر را مطالعه کنید. در هنگام طراحی وب سایت این شما نیستید که باید احساس رضایت داشته باشید ، بلکه برعکس این است که کاربران شما باید احساس رضایت می کنند و این وب سایت شما نیست که باید آنها را تحت تأثیر قرار دهد بلکه باید بر محصول یا خدماتی که ارائه می دهید تأکید شود و تاثیر بگذارد.
۶ .وب سایت خود را مکانی مورد علاقه و جذاب برای کاربران طراحی کنید ، این کار به شما امکان می دهد تا کاربران وفاداری داشته باشید.
هرگز وب سایتی ایجاد نکنید که فقط شامل شرکت ، محصولات یا خدماتی باشد که نیاز به بازار دارند. امروزه ، اطلاعات مرکزی هستند و مخصوصاً برای كسانی كه به دنبال كیفیت هستند (همین مورد در مورد گوگل نیز صادق است). ایجاد سایت های حرفه ای همچنین به معنای تقویت محتوای با کیفیت و دقیق است و بازدید کننده میتواند درک کند که شما درباره آن موضوع یا محصول چیزهای زیادی می دانید. با انتشار اطلاعات دقیق تر در مورد پویایی خدمات یا چگونگی ساخت محصول ، از نظر روانشناختی پیام مهمی به بازدید کننده منتقل می شود: آنها می دانند چگونه این کار را انجام دهند ، می توانند به من کمک کنند ، محصول آنها برای من مناسب است ، می توانم به آنها اعتماد کنم و …. .
۷ . طول عمر یک وب سایت متوسط ​​بسیار کوتاه است!
هر هفته ، میلیون ها نفر وب سایت های جدید را باز می کنند ، هر روز حالت مشاهده جدید همراه با زبان / کد وب حرفه ای و تازه کار ایجاد می شود. فکر کنید که ۹۵٪ از اینها وب سایت فوق العاده زیبا و فوق العاده جدید را تمام کردند ، دیگر به آن دست نمی زنند و وب سایت به زودی قدیمی و منسوخ می شود. اگر می خواهید وب سایت خود را در رده ۱۰ یا ۲۰ رتبه برتر در سئو قرار دهید ، آن را با اطلاعات ارزشمندی که کاربران تحت تأثیر قرار می گیرند به روز کنید و بخواهید دوباره به آن برگردید. اگر می خواهید همیشه تازه و مدرن باشد ، به فکر روندهای جدید در قلم ها ، تصاویر و رنگ ها باشید زیرا وب سایت های حرفه ای ساخته شده امروزه به راحتی می توانند حتی فردا مدرن باشند ، فقط آنها را زنده نگه دارید و هیچ وقت از آنها غافل نشوید. بنابراین روندهای گرافیکی را دنبال کنید و خواهید دید که وب سایت شما همیشه موثر خواهد بود.
۸ . صفحه اول وب سایت شما ویژه است!
در وب سایت های حرفه ای صفحه اصلی سایت از نظر بصری همیشه بسیار مهمتر از سایر صفحات وب سایت شما است زیرا این اولین تصور را از بازدید کننده ایجاد می کند. امروز همه چیز در زندگی و در جستجوهای اینترنتی سریع اتفاق میافتد بنابراین مهم است که بلافاصله موثر واقع شویم و او را جذب کنیم زیرا به ما این امکان را می دهد تا بازدید کننده را متوقف کنیم و نوعی “تأثیرگذاری” ایجاد کنیم ، از این پس او ما را به یاد خواهد آورد.

هم اکنون، با ما در ارتباط باشید...!

تماس بگیرید

09120994952

آدرس ایمیل

info@puzzlecomputer.ir